Pro koho

Zjistit více

Města a obce

Otázka parkování kol v obcích je součástí komplexnější problematiky cyklodopravy a dopravy ve městě vůbec. A právě tak je třeba k ní přistupovat – jako k důležité součásti efektivního řešení městské dopravy.

Kromě počasí a ročního období ovlivňuje rozhodování o použití kola i možnost bezpečného parkování kol ve městech. Usnadněte vašim obyvatelům a turistům využití kol pro dopravu ve vašem městě. Pokud jste občan, požádejte představitele vaší obce nebo města o zkvalitnění cyklodopravy. Nabízíme řešení!

Zjistit více

Sportoviště

SPORTEM KU ZDRAVÍ!
Ať už jedete sportovat aktivně nebo se jdete podívat na zápas svého klubu, představuje kolo ideální dopravní prostředek. Parkování v Bike Boxu odstraňuje, hlavní riziko tohoto typu dopravy – riziko krádeže.

Zjistit více

Hrady a zámky

Chcete přece, aby na váš hrad či zámek proudili turisté! Chcete přece, aby strávili půl příjemného dne na prohlídce, potom zašli na oběd, pobyli v obchodě se suvenýry. A oni zatím při prohlídce každým oknem koukají na nádvoří, jestli jim někdo neukradl kolo. A hned po skončení prohlídky nasedají a mizí v dáli. Proč jim nevyjít vstříc?

Zjistit více

Školy

Kolo je oblíbený dopravní prostředek pro žáky a studenty základních, středních i vysokých škol. Strávit ve škole celý den a přitom se třást, zda někdo nepřepiluje zámek zaparkovaného kola – to může být brzy problém minulosti i ve vaší vzdělávací instituci.

Zjistit více

Firmy a instituce

Podpořte zdravého ducha ve vaší firmě. Třeba tak, že vašim zaměstnancům umožníte bezpečné parkování jejich kol. I vaši zákazníci mohou využít možnost bezpečného parkování kol.

Zjistit více

Autobusová a vlaková nádraží

Nemáte vlastní úschovnu kol?
A mají vaši cestující o tuto službu zájem?
Bike Box představuje elegantní a bezpečné řešení.

Zjistit více

Ubytovací objekty

Nabízíte ubytovací služby a jste otevření cyklistům? Pak budete z Bike Boxů nadšeni. Zaberou méně místa než kolárna, navíc mohou stát venku. A jejich obsah je pojištěný. Kola v boxech nejsou uložena hromadně, ale každé kolo je uloženo zvlášť. Bike Box odpovídá požadavkům na úschovu kol certifikace Cyklisté vítáni. Cyklisté vítáni

Zjistit více

Společenská i nákupní centra

Kultura, zábava, nákupy. To všechno lze obsloužit i na kole. Aby ale zákazníci nebo návštěvníci měli klidnou mysl a přijeli k vám zase, musíte jim zajistit bezpečné parkování.

Zjistit více

Domácnosti

Bike Box představuje i elegantní řešení pro bytové domy. Jejich obyvatelé se tak nemusejí bát, že se jim kola ztratí ze společných místností pro parkování kol – koláren.

Zjistit více

Pronájmy

Pořádáte hudební festival? Cyklistický bál? Výroční zasedání MTB? Nebo třeba ohňostroje? Pak si buďte jistí, že vaši nejchytřejší návštěvníci přijedou na kole. Zaručte jim bezepečné parkování a pronajměte si od nás BikeBoxy pro vaše návštěvníky.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost a analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.